Tennisschool Pruijs > Tennislessen > Zomerlessen Senioren

Zomerlessen senioren

de indeling

MAANDAG Serie 1
Daan op baan 5
 
09.00-09.50 uur (18 lessen)
Ilonka de Beer
Jeanet Wielinga
Caroline Cuppens
Xandra Kok
 
09.50-10.40 uur (18 lessen)
Jessica De Pagter
Mirjam Hilhorst de Pagter
 
11.00-11.40 uur (18 lessen)
Anneke ter Haar
Babette Koning
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Jolanda van Rij
Viviane Klein
Ilse Hento
Helene Oudshoorn
 
20.20-21.10 uur (9 lessen)
Jochem troll
Stijn van den Born
Rutger Mol
Mick van der Plas
 
21.20-22.10 uur (9 lessen)
Evert Reesink
Hans Lubbers
Ruud Lantinga
Richard Splinter
 
22.10-22.40 uur (9 lessen)
Roelof Oudeman
Jeroen Fiselier

MAANDAG Serie 2
Daan op baan 5
 
09.00-09.50 uur (18 lessen)
Ilonka de Beer
Jeanet Wielinga
Xandra Kok
Caroline Cuppens
 
09.50-10.40 uur (18 lessen)
Jessica De Pagter
Mirjam Hilhorst de Pagter
 
11.00-11.40 uur (18 lessen)
Anneke ter Haar
Babette Koning
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Pleun van de Werf
Marten Paasman
Rene Boelaars
Daan Wijsman
 
20.20-21.10 uur (9 lessen)
Aty Kymell
Bronek Bienias
Stephanie Kool
Miranda de Vogel
 
21.20-22.10 uur (9 lessen)
Marga Kalleveen
Irene Kalleveen
Adri Kraa
Jeroen van Roon

DINSDAG Serie 1
Dick op baan 6
 
09.00-09.50 uur (18 lessen)
Ingrid Winterink
Marchiene Buiter
Heleen Sonneveld
Doret Langley
 
18.40-19.30 uur (9 lessen)
Sylvia Reeder
Diane Lutters
Mariette Weinans
Maaike Kerklingh
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Tom Piening
Monique van Bergen
Tim Overmars
Arthur Peelen
 
20.30-21.20 uur (9 lessen)
Bas Brunt
Fokke van der Meulen
Lidwien Bloembergen
Renske Algra
 
21.20-22.10 uur (9 lessen)
Nicolette Vermeulen
Patrick van Laar
Edwin van Luitgaarden
Johan Kraanen
 
22.00-22.50 uur (9 lessen)
Marco Boersma
Stella Willebrands
Monique de Jager-Smeets
Peter Boschman

DINSDAG Serie 2
Dick op baan 6
 
09.00-09.50 uur (9 lessen)
Ingrid Winterink
Marchiene Buiter
Heleen Sonneveld
Doret Langley
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Peggy Godschalk
Daan Gunneweg
Monique Teske
Erik Jansen
 
20.30-21.20 uur (9 lessen)
Han Oppedijk-van veen
Pieter Ruempol
Arjan Wolsink
Jaap Wisse
 
21.20-22.00 uur (9 lessen)
Deborah Bloemen
Ike Veenendaal
Jannie Lommers
Barend van Dijk
 
22.00-22.50 uur (9 lessen)
Sjors Grol
Els Grol
Monique Aangeenbrug
Heleen Cazemier
WOENSDAG Serie 1
Daan op baan 6
 
08.30-09.00 uur (18 lessen)
Hans Timmerman
Marco Slijpen
 
09.00-09.50 uur (9 lessen)
Celine Morelisse
Sylvia Schilt
Judith Kohsiek
Astrid van de Luitgaarden
 
10.00-10.50 uur (9 lessen)
Ingrid Obdeijn
Adri Hoogendijk
Astrid Homveld
Catherine van Heest
 
13.00-13.50 uur (9 lessen)
Martijn Ekelschot
Frank Bast
Max de Witte
 
Daan op baan1
 
19.00-19.50 uur (9 lessen)
Kaat Marcus
Marieke Geurtsen
Diane Vreekamp
Gertruud Ossendrijver
Sapke van der Werf
 
19.50-20.40 uur (9 lessen)
Dewi Roersma
Nienke Binkhorst
Lisette Hetzler
Esther Haage
 
21.00-21.50 uur (9 lessen)
Hester de Wilde
Nieke Kobussen
Marcella Heiligers
Collete van Bommel
Joske Paumen
 
21.50-22.40 uur (9 lessen)
David Frank
Mark van Dinter
Andre Vaarkamp
Hein Bloemen
WOENSDAG Serie 1
Bojan op baan 5
 
08.20-09.10 uur (18 lessen)
Jaap wisse
Frank Morellisse
 
09.10-10.00 uur (18 lessen)
Marije Schotpoort
Coosje van Gelder
Annick Meijer
Femke Toneijk
 
Dick op baan 5
 
10.00-10.50 uur (18 lessen)
Margriet Dierikx
Judith van der Hoeven
Marielle van Rooij
Leontine Hilhorst
 
10.50-11.40 uur (18 lessen)
Jaqueline Botman
Mechtild Graas-van Dam
Mischa Prop
Annemarije Frank
WOENSDAG Serie 2
Bojan op baan 5
 
08.20-09.10 uur
Jaap wisse
Frank Morellisse
 
09.10-10.00 uur
Marije Schotpoort
Coosje van Gelder
Annick Meijer
Femke Toneijk
 
Dick op baan 5
 
10.00-10.50 uur
Margriet Dierikx
Marco Wijnberg
Marielle van Rooij
 
10.50-11.40 uur
Jaqueline Botman
Mechtild Graas-Van Dam
Mischa Prop
Annemarije Frank
 
Dick op baan 1
 
19.00-19.50 uur (9 lessen)
Marieke Kienhuis
Saskia Boot
karen Mulder
Eline Flux
 
19.50-20.40 uur (9 lessen)
Tamara de Koning
Susan Marcus
Huygen van Steen
Sander van der Veen
 
21.00-21.50 uur (9 lessen)
Mohamed Kayali
Simone Arentzen
Bert Eissen
Hedica Pol
 
21.50-22.40 uur (9 lessen)
Margreet Hoef-Koetsier
Nynke van der Schaaf
Menno Nieuwenhuyse
Anique van der Meijden
WOENSDAG Serie 2
Daan op baan 6
 
08.30-09.00 uur
Hans Timmerman
Marco Slijpen
 
09.00-09.50 uur
Celine Morelisse
Sylvia Schilt
Judith Kohsiek
Astrid van de luitgaarden

DONDERDAG Serie 1
Bojan op baan 2
 
09.00-09.50 uur (18 lessen)
Marian Karssemeijer
Pim Dalinghaus
Anyta van Arnhem
Hannah Blom
 
18.40-19.30 uur (9 lessen)
Madeleine Harmsen
Anouk van de Blankevoort
Jokelien Vles
Caroline van de Berg
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Christiane Haasdijk
Rianne Tolsma
Sander Tolsma
Peter Vogelzang
 
20.40-21.30 uur (9 lessen)
Anneloes Damkat
Nienke Kieft
Amber jagers
Danielle Hafkamp
 
21.30-22.20 uur (9 lessen)
Erik van Goor
Andre van den Bogaert
Henk van Wezel
Henny Coppens

DONDERDAG Serie 2
Bojan op baan 2
 
09.00-09.50 uur
Marian Karssemeijer
Pim Dalinghaus
Anyta van Arnhem
 
18.40-19.20 uur (9 lessen)
Lisette Steenhoven
Rene Hebly
Hylke Blommerde
John van Dijk
 
19.30-20.20 uur (9 lessen)
Danielle van Dorp
Joke Nammensma
Babette van der Wielen
Ingeborg van de Heuvel
 
20.30-21.10 uur (9 lessen)
Charlotte Welling
Suzanne Nap
Marinke Mastenbroek
 
21.20-22.10 (9 lessen)
Gerben Borger
Eric Keuben
Richard Verkleij
Ruurd Jan Gielbert

VRIJDAG Serie 1
Daan op baan 2
 
08.30-09.20 uur (9 lessen)
Annelies ten Ham
Simone de Jong
Yvonne van der Caay
 
09.20-10.10 uur (18 lessen)
Irene Dijsselbloem
Henriet Bolt
Mirjam Arends
Andrea Splinter
 
10.30-11.20 uur (18 lessen)
Paike Hadderingh
Evelien Timmerman
Nancy Hartgring
 
Bojan op baan 2
 
14.00-14.50 uur (18 lessen)
Pauline Elhuizen
Ruud Wagenaar
Marielle van Aggelen
Geert-Jan Jonker
 
17.30-18.20 uur (9 lessen)
Michiel Klaver
Rogier Teunissen

VRIJDAG Serie 2
Daan op baan 2
 
09.50-10.40 uur
Irene Dijsselbloem
Henriet Bolt
Mirjam Arends
Andrea Splinter
 
10.30-11.20 uur
Paike Hadderingh
Evelien Timmerman
Nancy Hartgring
 
Bojan op baan 2
 
14.00-14.50 uur (18 lessen)
Pauline Elhuizen
Ruud Wagenaar
Marielle van Aggelen
Geert-Jan Jonker

VRIJDAG Serie 1
Dick op baan 6
 
08.50-09.40 uur (18 lessen)
Marije Eillebrecht
Sacha Tuitert
Saskia Maessen
Irmgard Dings
 
09.40-10.30 uur (18 lessen)
Ilse Wiegman
Marion Vrijburg
Marlies hesselink
Jacolien Coes
Ilse Kamphuis
 
12.00-12.50 uur (18 lessen)
Frenk Eillebrecht
Bob Zegers

VRIJDAG Serie 2
Dick op baan 6
 
08.50-09.40 uur
Marije Eillebrecht
Sacha Tuitert
Saskia Maessen
Irmgard Dings
 
09.40-10.30 uur
Ilse Wiegman
Marion Vrijburg
Marlies Hesselink
Jacolien Coes
Ilse Kamphuis
 
12.00-12.50 uur
12.00-12.50
Frenk Eillebrecht
Bob Zegers
 
20.00-20.50 uur (9 lessen)
Ron Pieterse
Tim Maas
Pieter van de Gender

ZATERDAG Serie 2
Bojan op baan 6
 
11.20-12.10 uur (9 lessen)
Rob van Liefland
Paulien Oosterhuis
Diane Kelderman
Hannah Blom
 
09.00-09.50 uur (9 lessen)
Tijs Kavelaars
Marc van den Oever
Marleen van der Kooij
Angelique Spiertz
Tennisles data en vakantiedata 2019
  • Serie 1 > start op maandag 1 april
  • Serie 2 > startmoment laten de trainers 1 tot 2 weken van te voren laten weten, want dit is mede afhankelijk van eventuele uitval door regen
Vakantiedata- en feestdagen en dus geen tennislessen:
  • Meivakantie 27 april-5 mei (week 18)
  • Zomervakantie 20 juli t/m 1 september (week 30 t/m week 35)
  • Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
  • Maandag 22 april 2e Paasdag
  • Donderdag 30 mei Hemelvaartsdag
  • Maandag 10 juni 2e Pinksterdag
Inschrijven Senioren
Zomerlessen Senioren Flehite

Voorkeuren

Je kunt hieronder bij de mogelijke lestijden aangeven wanneer je zou kunnen en willen lessen. Hoe meer je aangeeft hoe groter de kans dat je wordt ingedeeld. Deze beschikbaarheid geldt voor de 1e en 2e lessencyclus.

Persoonlijke gegevens

Financiële gegevens

• Tijdens de officiële schoolvakanties is er geen tennisles.
Bezig met versturen